Automobilių supirkimas – Parduok savo automobilį už geriausią rinkos kainą

Automobilių supirkimas Automobilių supirkimas, parduok savo automobilį už geriausią rinkos kainą. Brangiausiai superkam automobilius visoje Lietuvoje. Atvykstame į vietą, atliekam apžiūrą, vietoje atsiskaitome bei sutvarkome visus reikalingus dokumentus. Automobilio būklė nėra svarbi, gali būti ir geros būklės, tvarkingi, be techninės apžiūros, daužti, nereikalingi ar nevažiuojantys.

Visad pasiūlysime ir sumokėsime už Jūsų automobilį geriausią kainą ! Dirbame 7 dienas per savaitę visoje Lietuvoje, todėl į vietą atvyksime Jums patogiu paros laiku.
Mūsų komanda užtikrina greitą ir efektyvų automobilių supirkimo procesą ! Užpildykite užklausą mūsų internetinėje svetainėje, išsiųskite ją mums. Peržvelgę pateiktus duomenis, susisieksime su Jumis, apžiūrėsime transporto priemonę ir įvertinę techninę būklę, nustatysime jos tikrąją vertę. Garantuojame, kad su Jumis bus atsiskaitoma iš karto.

Kodėl verta siųsti užklausą per GetHelp.lt ? Atrinkome geriausius Lietuvoje esančius supirkėjus ir sukūrėme jų bazę, todėl siunčiant automobilio supirkimo užklausą, ją gauna visi supirkėjai. Vos per 30 minučių jūs gausite bent kelis pasiūlymus, todėl automobilį parduosite jau tą pačią dieną !

Skambinkite, rašykite arba siūskite užklausą

Automobilio supirkimas, tai pats greičiausias būdas atsikratyti nebereikalingo automobilio

Patikimas ir profesionalus automobilių supirkėjas jūsų nevers blogai jaustis, netampys po servisus, ir negaišins jūsų laiko, jis paprasčiausiai apžiūrės, įvertins jūsų automobilio būklę ir pasiūlys už automobilį savo kainą. Žinoma tai nebus tokia kaina, kokia galėtumėte gauti pardavinėdami anksčiau minėtais būdais, bet neretai nepatirti vargai nepergyventos neigiamos emocijos ir nesugaištas laikas atperka tą minusą, juk kiekvienas dirbame savo darbą, be to tai vyksta labai greitai. Užtenka paskambinti supirkėjui ir jis pats pas jus atvažiuos nedelsiant, be to atsiskaitoma iškarto pasirašius sutartį ir beliks tik išregistruoti automobilį. Palankiomis sąlygomis automobilio pardavimas gali trukti vos pusvalandį.

Automobilio išregistravimas internetu:

Norėdami išregistruoti savo automobilį, galite tiesiog nuvykti į “Regitrą“, arba išregistruoti automobilį internetu. Internetu tai galite padaryti svetainėje regitra.lt per Elekroninius valdžios vartus, prisijungus prie elektroninės transporto priemonių registravimo sistemos. Sistemoje matysite visus savo turimus automobilius. Susimokėti už paslaugą galėsite pasinaudoję elektronine bankininkyste.